Автор Тема: Питане  (Прочетена 2060 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

з.р.ъ.н.ч.о

  • Full Member
  • ***
  • Благодарности
  • -Казани: 1
  • -Получени: 0
  • Публикации: 179
Питане
« -: 21 Юли 2010, 11:35:57 »
тЪРСИХ ИЗ ДОКУМЕНТАЦИЯТА, НО НЕ УСПЯХ ДА ДА НАМЕРЯ: ТРЯБВА МИ НЕЩО КОЕТО ИЗШЪЛМНЯВА ХЕМ SHOW И HIDE ЗА ПОКАЗВАНЕ И СКРИВАНЕ НА ХТМЛ ЕЛЕМЕНТ, КАТО МОЖЕМ ДА МУ ЗАДАВАМЕ ВРЕМЕТО С КОЕТО СТОИ ПОКАЗАНО.мЕРСИ
Преди да започнете да упреквате персоналната електронноизчислителната машина, научете се да я ухажвате

qwerty

  • Full Member
  • ***
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 176
Отг: Питане
« Отговор #1 -: 21 Юли 2010, 13:05:27 »
element.show().delay(1000).hide()