Здавейте отново! Дадоха ми да препиша този скрипт, пиша с Netbeans и програмата не дава грешки, но като отворя файла ми изкарва две голи полета да пиша часа и датата, според мен така се обезсмислят първите 2 части на скрипта. Имам ли някъква грешка или просто целта е да изкара полета, в които да напиша часа и датата.
PS: след 4тата проверка видях, че съм написал Secoconds .....