Автор Тема: Домашен сървър - част 2  (Прочетена 4878 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
Re: Домашен сървър - част 2
« Отговор #30 -: 21 Август 2011, 17:19:27 »
има да чакате - компа вече не съществува! :)
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 104
  • Публикации: 1438
    • DanailDR.EU
« Отговор #31 -: 22 Август 2011, 08:14:37 »
Аз мога да осигуря малко части за нов :) имам един процесор на сокет 478 (вярно Celeron ама на 1.7 GHz) и малко излишна DDR рам (128, но ако има желание, мога да добавя и още една пръчка 256). Намират ми се и няколко видеокарти на PCI слот, които за десктоп не стават, но за сървър са идеални, все пак там графика не се изисква.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
« Отговор #32 -: 22 Август 2011, 10:14:44 »
Преди края на октомври от мен нищо не очаквайте - Гошко пък без мен едва ли ще направи нещо, аз чакам от него нещо от 2 години ама той си знае какво е обещал!
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width: