Автор Тема: Разширение за Google Chrome  (Прочетена 2168 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivan.h

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 197
Разширение за Google Chrome
« -: 07 Април 2010, 10:54:00 »
Здравейте.Вече е готово разширението за Chrome
Всеки може да го инсталира от тук:цък

Моля коментирайте.Чакам вашите мнения , забележки и идей.

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
Отг: Разширение за Google Chrome
« Отговор #1 -: 07 Април 2010, 11:00:44 »
Понеже не съм правил добавки за хрома подобен ли е метода за писане и ползване езици като при лисицата да видя дали мога да го преработя за нея?
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

ivan.h

• Full Member
  • Благодарности
Отг:Разширение за Google Chrome
« Отговор #2 -: 07 Април 2010, 11:10:19 »
Не не е подобен.различават се значително и аз имах намерение да го направя на кума лиса ама като взех да чета в сайта им как става и се отказах.Не че е трудно но си е повече  работа много повече.Там си имат някакъв собствен менижър на подредбите не е html и въобще не се занимавах.В хрома е направено уникално , това велики мозъци могат да се сетят така да го измислят :)

edit:За опера мисля че е  по лесно отколкокто за лисицата но там процента е много нисък  ;)

echeveria

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 93
  • Публикации: 4836
« Отговор #3 -: 07 Април 2010, 11:14:55 »
Ами сега да ти кажа не знам да има нещо уникално в хрома в това число щом повечето добри добавки в него са мигрирани от лисунгера. той ползва една разновидност на XML наречена XUL и javascript. Има доста неща дето са за улеснение при писане на добавки в лисицата обаче аз не се разбирам много много с javascript за д апиша нещо от нулата :)
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

ivan.h

• Full Member
  • Благодарности
« Отговор #4 -: 07 Април 2010, 11:25:14 »
Ами това му е хубавото на хрома че не ти трябва да се занимаваш с  XUL  а пишеш html.
Ako ги знаеш тия неща  XUL и там нещо за добавките направи го а JS  може да ползваш тоя от разширението за хром акко искаш същата функционалност ,а ако не, давземем да измислим какво точн ои ще помогна с js не че съм много добър но моганякой неща а и има други в форума които го знаят ,някои даже уроци правиха  :)