е точно пътищата беше, на една папка на галерията, " graphics " , дето съдържа само стрелките, х-четата, такива, голямо мерси. Аз се заблудих, защото тази папка въобще не я бях копирала, следователно новата галерия, която създадох, въобще не би трябвало да работи, мъ тя явно преди зип-а се обръщала към някаква временна памет за тях.
А линка към галерията го слагам просто ей така, може пък някой да не е попаднал на нея

.
цък