Автор Тема: Highslide галерия - чупи се при зип  (Прочетена 2575 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zareva_rositsa

  • Full Member
  • ***
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 149
Highslide галерия - чупи се при зип
« -: 06 Април 2010, 12:44:22 »
Здравейте,

направих една мъничка Highslide галерия и си работи много добре, но в момента в който я зипна, нещо я чупи и престава да работи. При hover вместо лупичката излиза надпис loading и така си остава. На някой друг случвало ли му се е :)?

Поздрави,
Росица

echeveria

  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 72
  • -Получени: 94
  • Публикации: 4836
Отг: Highslide галерия - чупи се при зип
« Отговор #1 -: 06 Април 2010, 15:36:02 »
всичко ли си зипнал? А пътищата до снимки и файлове как си оказал и да не става мазало като го сложиш някъде другаде?
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html" style="width:

zareva_rositsa

  • Full Member
  • ***
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 149
Отг:Highslide галерия - чупи се при зип
« Отговор #2 -: 06 Април 2010, 16:23:31 »
е точно пътищата беше, на една папка на галерията,  " graphics " , дето съдържа само стрелките, х-четата, такива, голямо мерси. Аз се заблудих, защото тази папка въобще не я бях копирала, следователно новата галерия, която създадох, въобще не би трябвало да работи, мъ тя явно преди зип-а се обръщала към някаква временна памет за тях.

А линка към галерията го слагам просто ей така, може пък някой да не е попаднал на нея :).цък