Здравейте,
Уроците, които изгледах до сега са много добре направени, въпреки че съм запознат с материята ми бе интересно да ги изгледам, даже научих short-key за netbeans-а, въпреки че го използвам

Единствената корекция, съвет или по-скоро препоръка е когато се дават примери за класове всеки клас да се пише в отделен файл със същото име, понеже такава е практиката, а съм сигурен че ще се появат и ентусиасти където в един файл ще набутат всичките си класове и то ще стане.....
Иначе както вече казах, много са добри за начинаещи, материята е лесно представена
