Иване, не знам за кой път ще ти призная, че те обичам...
но е факт :blush:
Благодаря
И за уроците по ООП, но последните два ме " закопаха " ... не че не си го обяснил като за малоумни...
Ако мога да вкарам едно предложение - нека направим (с твоя помощ естествено) ООП проект (форум, галерия или друго) за да видим кое къде и как може да влезе в употреба - практика малко
