На служебния ми компютър ползвам Windows Xp Profesional SP2 и съм инсталирал WampServer Version 2.1
и всичко си е наред ....
В интерес ма истината, някъде преди месец ходих на гости на един мой френд, той е системен админ ,че той искаше да види мои неща писани под PHP и там на един вехт лаптоп с XP инсталирах WAMP и конфигурирах всичко за по-малко от 5 мин, от което останах приятно изненадан.
Нямам идея защо при мен така стана, но по-странното е че нямаше грешки, съобщения и т.н . Вчера с Вистата още със стартирането на WAMP се активираха всички услуги влизащи към него.