Автор Тема: WAPM - SERVER  (Прочетена 8492 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

chocho

  • Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 65
Re:WAPM - SERVER
« Отговор #15 -: 24 Февруари 2011, 12:25:18 »
На служебния ми компютър ползвам Windows Xp Profesional SP2 и съм инсталирал WampServer Version 2.1
и всичко си е наред ....
Хора влизайте повече в канала ни в IRC :P

jazzman

  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 191
  • Публикации: 3624
Re:WAPM - SERVER
« Отговор #16 -: 24 Февруари 2011, 13:53:42 »
На служебния ми компютър ползвам Windows Xp Profesional SP2 и съм инсталирал WampServer Version 2.1
и всичко си е наред ....
В интерес ма истината, някъде преди месец ходих на гости на един мой френд, той е системен админ ,че той искаше да види мои неща писани под PHP и там на един вехт лаптоп с XP инсталирах WAMP и конфигурирах всичко за по-малко от 5 мин, от което останах приятно изненадан.
Нямам идея защо при мен така стана, но по-странното е че нямаше грешки, съобщения и т.н . Вчера с Вистата още със стартирането на WAMP се активираха всички услуги влизащи към него.
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html