Здравейте, майка ми има проблем с документите във флаш паметта, когато я сложи в служебния компютър документите и папките се превръщат в шорткът файлове, които не се отварят ( появява се wondows console)и се появяват нови папки.Първия път намерих решение на проблема но той се оказа моментен,защото на следващия ден всичко се повтори отново.Помислих че е някакъв вирус , но майка ми каза че документите на служебния компютър са наред . От какво може да е ? Как се оправя това ?