Автор Тема: Въпрос свързан със сесиите.  (Прочетена 522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Darnel

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 32
  • -Получени: 3
  • Публикации: 139
Въпрос свързан със сесиите.
« -: 23 Февруари 2017, 12:39:43 »
Здравейте. Имам един въпрос свързан със сесиите. Имам система за регистрация и в един от файловете edit_profile.php след успешна редакция пренасочвам към login.php защото за да бъде обновен профила потребителя трябва да влезе на ново. Въпроса ми е какво трябва да направя за да може потребителя да не се налага да излиза и да влиза за да види успешната си редакция? Т.е как да направя след натискане на бутона Edit да се редактира профила и в същото време да се вижда редактираното ?

Dantcho

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 22
  • -Получени: 1
  • Публикации: 74
Re: Въпрос свързан със сесиите.
« Отговор #1 -: 23 Февруари 2017, 15:02:39 »
От това което разбрах искаш след като потребителя запази промените върху профила му да не го кара да се логва пак. Просто махни кода който изтрива сесията му в файла edit_profile.php и за да си види промените веднага без да трябва да презарежда страницата можеш да го препратиш на същата страница след проверките.

Ако съм те разбрал погрешно моля обясни отново с повече детайли и ще се опитам и аз да обясня с повече детайли!

Darnel

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 32
  • -Получени: 3
  • Публикации: 139
Re: Въпрос свързан със сесиите.
« Отговор #2 -: 23 Февруари 2017, 21:38:37 »
Много правилно си ме разбрал. Даже ми показа голяма грешка която съм допуснал. Оплетох се като си мислих че редакцията ще влезе в сила след унищожаване на сесията и новия вход. Понеже потребителя е логнат е необходимо наистина да се пренасочи към същата страница т.е да се рефрешне за да влязат промените в сила но аз просто бях забравил това.

Едно голямо Благодаря!