Кръчмата > Задайте въпрос

Teamviewer - въпрос

(1/1)

georgirgeorgiev:
Здравейте!
Искам да ви попитам дали сте запознати, има ли някакъв начин ако аз и някой друг човек взаимно си влезнем в лаптопите чрез TeamViewer (първо аз в неговия и след това той в моя) по някакъв начин този човек да ми е направил нещо на компютъра, в смисъл да речем да е направил някаква настройка, чрез която ще може да следи какво правя на компютъра, къде влизам и т.н. дори и когато TeamViewer е изключен и като цяло нещо проследяващо или пък да ми изтегли файловете? Нещо от този сорт, има ли как да го направи без да виждам на монитора че го прави, да речем на монитора да виждам че си влиза в някакъв сайт, и в същото време зад кулистите да прави нещо или някой друг заедно с него да го направят по някакъв начин от два лаптопа или нещо от този сорт? Просто питам за по-сигурно, нямам идея тази програма дали има подобни функции или поне дали би могла да спомогне за подобно нещо.

И предварително да попитам, ако евентуално има някакъв риск, мога ли да предприема някакви мерки, чрез които да съм сигурен, че никой не ми следи компютъра и като цяло, че не прави някакви някакви неща по него без да знам?

jazzman:
Зависи с какви права се е логнал в твоят акаунт. Доколкото съм запознат с програмата по подразбиране се дава пълен контрол на потребителят отсреща. Проблем би могло да има и то много сериозен  ;)

georgirgeorgiev:
В смисъл ако потребителя ми влезне в лаптопа и аз го гледам какво прави докато е влезнал (къде влиза и така нататък), има ли как да направи нещо без да ми го изписва на мен екрана (в смисъл по някакъв начин задкулисно), докато го гледам или няма как?

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия