Автор Тема: Помагайте (Application has been blocked from accessing graphics hardware)  (Прочетена 1204 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dantcho

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 22
  • -Получени: 2
  • Публикации: 74
От известно време когато пусна някоя игричка няма значение тежка или лека като перце ми излиза този проблем (application has been blocked from accessing graphics hardware). Търсих в Google ама не можах да намеря решение на проблема. Моля ако някой знае как да премахна проблема да пише. Благодаря предварително на всеки помогнал.

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
Ще бутнем едно рамо, но е хубаво да споделиш за какъв Windows става дума, x32 или x64? Каква ти е видео картата, която използваш.

Dantcho

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 22
  • -Получени: 2
  • Публикации: 74
Windows 10 x64

Не знам дали това е видео картата, но в диспечер на устройствата в раздела "Display adapters" пише "AMD Radeon HD 8600M Series" и "Intel(R) HD Graphics".

Пробвах със актуализация на драйверите, но не стана.
Проблема излезе май, че от това което бях пипнал в "Regedit" нещо такова "TdrDelay" го бях сетнал на 10. После го променях на 8, 0 и 3 ама проблема си оставаше. Накрая просто го махнах.

В крайна сметка оправих проблема ама не знам кое от нещата който направих помогна.

Мисля, че е едно от тези двете.

Извадих плочките RAM и ги сложих пак.
Издухах прахта от вентилатора който охлажда процесора. (Той си е само един вентилатор.)