Свят без интернет не е кой знае какво, все едно не съм живял. На мен от работа за нищо не ми остава време, от интернет виждам само ровене и търсене на кодове, но за нормалните хора, не това е нета. По-добре си представете интернет без ФБ, простотии, 18+ сайтове, а света пълен с хора в сферат на бизнеса, които постоянно искат нови софтуери. В БГ е пълно с фирми, които се мъчат с word и ecxell, и 1 лев не искат да дадат за софт, който с лекота ще им свърши работата. Аз това не мога да си преставя, а го виждам!