Правила на сайта
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.Аз не съм програмист между другото!
Райчо, тъй като те познавам, разбирам какво питаш!И ти отговарям - Няма да стане!Затова ти предлагам да разгледаш това и сам ще се сетиш!http://pfn.sourceforge.net/http://docs.qnap.com/nas/3.8/en/index.html?web_file_manager.htm