Ако е гаранционен, направо в магазина и на сервиз. Естествено преди това си записваш на външен носител всички данни. Мисля че каза, че това е служебен компютър, който използваш и като личен. Обърни се към IT специалиста на фирмата, а ако няма такъв към фирмата или сервиза които ви поддържат техниката.