Правата са на администратор (АЗ в случая)
А, това ми го прави независимо къде искам да създам документа. Т.е. - искам да си направя нова таблица, и си я създавам, но първоначално нали пише : съдаване на нов документ. След което правя, каквото си правя по таблицата и искам да си я кръстя накак си - Е, НЕ СТАВА! 1. Десен бутон - създай нов документ (нова папка, нов уорд, нов ексел) - създава се въпросния документ, и не мога да го преименувам! Т.е. всичко си остава : нов документ1, 2, 3 и т.н. според зависи колко нови таблици, да речем, искам да си създам! Не знам как да го обясня по-просто! Очевидно не съм компютърен специалист и не мога да използвам проф. термини.