Автор Тема: Не ползвайте notepad++  (Прочетена 6012 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Re: Не ползвайте notepad++
« Отговор #30 -: 20 Август 2015, 08:55:17 »
Аз пак ще защитя notepad++, не може да обвиняваш програмата, заради грешното и ползване. Недей да влачиш един таб във друг и няма да крашва.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 5
  • Публикации: 341
« Отговор #31 -: 20 Август 2015, 13:39:16 »
Xaxa това ми прозвуча като недей да се опитваш да хакваш базата данни и тя ще си работи! Хубаво е , че има 2 страни за да се дискутира, но мисля , че в този вид това е несериозно от страна на програмистите!

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
« Отговор #32 -: 20 Август 2015, 15:24:48 »
Не, не, това звучи като "Ако не ядеш/пиеш сода каустик, тя е безвредна за живота ти"
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #33 -: 20 Август 2015, 15:43:22 »
След 8 часов работен ден NetBeans ми използва 4GB RAM, докато PhpStorm едва 1.5 GB. Говорим си за голям проект. За малки проекти става, но само до там. Бързината на Бурята няма да я коментирам. :)

А колкото до notepad++ му мина времето когато излезе Sublime.

Щом така казваш :) Спрях да се занимавам активно с програмиране преди 3-4г  и наистина не следя нещата толкова активно, както преди.
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #34 -: 20 Август 2015, 17:03:46 »
Xaxa това ми прозвуча като недей да се опитваш да хакваш базата данни и тя ще си работи! Хубаво е , че има 2 страни за да се дискутира, но мисля , че в този вид това е несериозно от страна на програмистите!
Като разработваш някакво приложение, не може да разрешиш всички бъдещи глупави потребителски начини на употреба.  Решаваш основни неща.  Пускаш продукта и на базата на потребителският feedback, правиш промени. Като има приоритет на feedback-a. Ако да кажем 200 човека са ти писали нещо, този feedback  е с приоритет.

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 5
  • Публикации: 341
« Отговор #35 -: 20 Август 2015, 17:58:56 »
Добре, но това не е новост и след като този метод е пуснат в употреба  би трябвало да е тестван....

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #36 -: 22 Август 2015, 12:05:41 »
Не е задължително.  Има степенуване на бъговете както ти казах вече.