Автор Тема: Подарявам 2 книги :)  (Прочетена 1546 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 5
  • Публикации: 341
Подарявам 2 книги :)
« -: 12 Август 2015, 16:47:15 »
Здравейте хакери :) ! Имам 2 книги, които подарявам и плащам и доставката за тях, но желая те да достигнат до някой на когото са му необходими. За жалост книгите са на english. Става въпрос за тези 2 те.
https://books.google.bg/books/about/Advanced_PHP_for_Web_Professionals.html?id=McRT5V5q5GQC&redir_esc=y
http://www.apress.com/9781430260073
Ще се радвам някой да пише  :). Приятен ден.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 123
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1003
  • Кибик
Re: Подарявам 2 книги :)
« Отговор #1 -: 12 Август 2015, 19:44:44 »
...
Ще се радвам някой да пише  :). Приятен ден.
Аз пиша единствено да се зарадваш ;)
Ако бяха на български, аз щях да съм човека :)
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
« Отговор #2 -: 12 Август 2015, 20:03:23 »
Браво на Райчо че поема и доставката даже! (още ли си на гурбет?)

Само да предупредя потенциалните мераклии - първата книга е от 2003, а втората от 2013. Не че това значи че не са хубави, но просто да си имате едно на ум.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

howto

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 44
  • -Получени: 5
  • Публикации: 341
« Отговор #3 -: 12 Август 2015, 21:01:55 »
Не в момента съм в България! Имам около месец тук... Абе ще ти разправям има идея и за оставане и за заминаване на ново, но зависи от много неща  :) ... Хане зная, че е кофти този факт, че са на EN, но щом аз успях да ги прочета и разбера... Все пак идеята и кода показан е важен и ако човек се потруди ще ги разбере. Аз зная този език колкото да не е без хич, но <?PHP си е PHP ако ще езика да е от луната. За самите книжки мога да кажа, че не са написани хубаво или поне лично на мен този стил не ми допада защото има много смесване на код и различни езици, но пък за сметка на това има неща, които ми отвориха очите за доста неща. Аз в момента обръщам повече внимание на други езици, а пък тези книжки ми стоят и хващат прах. Супер някой ако се обади в близкия месец ще ги пратя директно на него иначе Ава ти оставаш като вариант да ги пратя на теб и ако някой ги иска в последствие да стане с препращане.  :)