Не в момента съм в България! Имам около месец тук... Абе ще ти разправям има идея и за оставане и за заминаване на ново, но зависи от много неща

... Хане зная, че е кофти този факт, че са на EN, но щом аз успях да ги прочета и разбера... Все пак идеята и кода показан е важен и ако човек се потруди ще ги разбере. Аз зная този език колкото да не е без хич, но <?PHP си е PHP ако ще езика да е от луната. За самите книжки мога да кажа, че не са написани хубаво или поне лично на мен този стил не ми допада защото има много смесване на код и различни езици, но пък за сметка на това има неща, които ми отвориха очите за доста неща. Аз в момента обръщам повече внимание на други езици, а пък тези книжки ми стоят и хващат прах. Супер някой ако се обади в близкия месец ще ги пратя директно на него иначе Ава ти оставаш като вариант да ги пратя на теб и ако някой ги иска в последствие да стане с препращане.
