Здравейте,
искам да добавя плейлист с песни. Интересувам се дали има възможност за контролиране на звука. Дори да трябва ръчно задаване на стойности за нивото на звука за всяка една песен.
Проблема идва от това, че някой песни (записи) са с по-високо/по-ниско ниво на звука и се налага регулиране през цялото време на изпълнение на плейлистата.
Благодаря предварително!