Автор Тема: Харесвате ли ThinkPad?  (Прочетена 1288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Харесвате ли ThinkPad?
« -: 01 Август 2015, 16:39:19 »
И така, искам да разбера колко от колегите тук, харесват ThinkPad.
Може да споделяте и впечатления, основани на личен опит или разкази от приятели.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
Re: Харесвате ли ThinkPad?
« Отговор #1 -: 01 Август 2015, 17:08:58 »
Хаха, отдавна не сме имали такава анкета.  ;D

IBM-ските ThinkPad-и се различават доста от това, което се продава в момента от Леново. Mоделите след продажбата са също доста добри, моето T61p e Леново и е от "добрите" изработки. Така че се затруднявам да дам обективен отговор.

П.п. Обещах темичка (която ще пусна в понеделник или вторник) да се фукаме с тях, не цял раздел :D
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

Wanderer

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 4
  • -Получени: 26
  • Публикации: 196
« Отговор #2 -: 01 Август 2015, 17:28:34 »
Аз на работа съм с тинкпад за 4к и съм доволен от него  ;D Сестра ми ползва ThinkPad Edge и досега не се  е оплакала от него. И стария ми тинкпад (2ра ръка) също беше добър, но накрая почна много да грее.

ПП: за момента дел предлагат най-добро съотношение цена/качество според мен
« Последна редакция: 01 Август 2015, 17:31:23 от Wanderer »
“You must make the Journey along the road, nobody is able to do it for you!”

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #3 -: 01 Август 2015, 17:43:49 »
Беше време когато се правиха корави машини, ся всичко е от ден до пладне. Ако шъ купувате гледайте продукта да има по-дълга гаранция. Lenovo e сериозна компания и мисля, че се справят добре. Никога не съм имал ThinkPad, но приятел има такъв на IBM и го търкаля повече от 13г мисля, уин xp каза че крашва често, но механиката не е мръднала по негови думи. 
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
« Отговор #4 -: 01 Август 2015, 17:49:31 »
Гласувайте, не се срамувайте!
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.