Здравейте!
Когато правя промени по HTML файловете и след това ги кача на уеб сървъра, промените не са видими, дори да влезна и да излезна от сайта няколко пъти. Чак след когато рефрешна страницата в сайта за която съм направил дадените промени в HTML файла, чак тогава промените, които съм направил се прилагат и стават видими.
Това заради кеширане ли става? На .htaccess файла на уеб сървъра не съм му слагал настройки да извършва кеширане, не знам защо става така. Вие знаете ли защо става така и дали има начин да направя настройка, чрез която всеки път когато качвам обновени файлове на сървъра, промените да биват прилагани веднага, а не да е нужно да се рефрешва всяка страница в която съм направил промени, за да се приложат?