Автор Тема: input:focus  (Прочетена 2485 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

worldservers

  • Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 6
  • -Получени: 3
  • Публикации: 95
input:focus
« -: 27 Юли 2015, 10:29:00 »
Здравейте колеги, имам един проблем със css. На input когато цъкна в полето и ми се появява някакъв странен "BORDER" Качвам и снимка.
Мисля че това е от ":active" но не знам какво е border ли или си е от браузъра.
Знам че не е кой знае какво но ме гложди от вътре и искам да го махна.
Ако има някакъв начин, моя споделете ако знаете какво е.
Появява се само в chrome и opera.


Ето как оправих проблема :
Сложих този ред код във css файла.
Код: CSS
  1. input:focus {
  2.   outline: 0 none;
  3. }
« Последна редакция: 29 Юли 2015, 17:47:39 от Avalanche »
Хората, който разрушават света, имат вратовръзки, не татуировки.

Avalanche

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
Re: input:focus
« Отговор #1 -: 27 Юли 2015, 23:00:16 »
Ползвай някакъв стандартен css, който ти приравнява стойностите по някакъв начин, примерно normalize.css
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

HanKrum

  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 125
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1005
  • Кибик
Re: input:focus
« Отговор #2 -: 27 Юли 2015, 23:21:27 »
Това ако не е webkit браузер, ей ма на!
Пробвай на друг браузер и кажи дали го прави това.
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

worldservers

  • Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 6
  • -Получени: 3
  • Публикации: 95
Re: input:focus
« Отговор #3 -: 29 Юли 2015, 00:58:49 »
На mozilla не се показва и във IE. Но се оправих, благодаря за отговорите.
Хората, който разрушават света, имат вратовръзки, не татуировки.

HanKrum

  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 125
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1005
  • Кибик
Re: input:focus
« Отговор #4 -: 29 Юли 2015, 02:51:56 »
... и искаш да запазиш решението на проблема само за себе си ли?
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Avalanche

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
Re: input:focus
« Отговор #5 -: 29 Юли 2015, 17:49:21 »
Човекът беше редактирал първия пост и беше добавил кода като решение на проблема. Аз съм виновен че редактирах отново без да пиша отдолу какво съм пипал, сега сложих една черта да се вижда :)
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!