Здравейте колеги, имам един проблем със css. На input когато цъкна в полето и ми се появява някакъв странен "BORDER" Качвам и снимка.
Мисля че това е от ":active" но не знам какво е border ли или си е от браузъра.
Знам че не е кой знае какво но ме гложди от вътре и искам да го махна.
Ако има някакъв начин, моя споделете ако знаете какво е.
Появява се само в chrome и opera.
Ето как оправих проблема :
Сложих този ред код във css файла.
input:focus {
outline: 0 none;
}