Правила на сайта
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дай да видим кода
Jazz, тук не съм много съгласен, че връзката между 2-те таблици трябва да е N:M. За мен най-добре ще е да е 1:N, вярно че има 1 случай, когато няколко човека може да са с 1 адрес, но join-а и след това и търсене ще е малко по-лесно.