Вече имам знания в HTML5 и CSS3, мисля да уча JS и JQuery, обаче не по отделно, а смесено (такива са tutorials в канала, от които ще уча). Искам да знам как се прави Log-in и Register форма, но си нямам на представа как се прави... За input бутони не знам почти нищо, а и да знаех - то само изглежда като работеща система, но не работи в действителност... Как се прави форма за регистрация и вход? Чувал съм, че става чрез PHP, но не знам дали е така.