Автор Тема: Следните книги?!...  (Прочетена 716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NecrosS

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 6
  • -Получени: 0
  • Публикации: 47
Следните книги?!...
« -: 09 Май 2015, 20:01:50 »
1. Все още съм начинаещ в HTML5 и CSS3, (скоро започвам да уча JS и JQuery) и съм хвърлил око на тези книги :,, JavaScript & jQuery - практическо програмиране"  и   ,,HTML 5 & CSS 3 - практическо програмиране за начинаещи" (Второ издание - преработено и допълнено).
И двете са на автор: Денис Колисниченко

Обаче абсолютно никъде не намирам подробна информация за тях, ако някой ги има бихте ли пратили снимки на няколко страници, едни с по-проста, други с по-сложна информация. Не искам да излезе, че мога да намеря 75% или повече от тази информация в клиповете на tutor4u (каналът от който уча...  ;D)

2. Имаше един период, в който имах проблем с хакери... Не кой знае колко опасни, но определено досадни и започнах да търся книги за хакерство, за да знам как това работи, а и най-вече - как да се предпазя, затова намерих : ,,Хакерство For Dummies" от Кевин Бийвър, отново не намерих какво точно е съдържанието на книгата...

3. ,, Компютърни мрежи For Dummies" от Дъг Лоу   и   ,,Инсталиране и конфигуриране на Web сър­въри под Linux и Windows" доц. д-р инж. Алдениз Рашидов... Който ги е чел - доволни ли сте от книгите?

Знам, че малък брой хора четат книги, особено литература свързана с технологии, но се надявам, че ще получа някаква помощ...

П.С.: Изречението ,,книгите не ти трябват" съм го чувал... Аз съм си решил, че е най-добре с книги - така и ще уча вече, ако се наложи... :) Не знам дали публикацията ми е в правилния раздел, но просто тук ми се стори най-подходящо...  ??? ;D

« Последна редакция: 09 Май 2015, 20:11:03 от NecrosS »