Първия ме измами, като уж подчинените му ми пратили изгнил капак за опела (а не е евтин 190 лева), а втория се спазарихме за 200 лева за капака, отидох на крака да си го взема и взе да се оправдава, че това било без пръскалките, без изолацията, без болтовете и т.н. само ламарината. Разбрах, че шмекерува, затова го попитах колко иска само за стъклото на дясното огледало, оня ми ревна, че то се продавало цяло. Като го попитах, ащо едно нещо се продава разглобено, а друго не, взе да ме нарича нещастник, че като съм отивал на магазина, се продавало така, а странното е, че аз се намирах в автоморга. След мен мой колега олекнал 45 кинта за неработеща част, за която оня твърдял, че не е купена от него. Мошеници!!!