Здравейте, наближава лятото, а с него и конференциите на тема Свободен софтуер / Отворен код. Една от тези конференции е TuxCon в Пловдив. Миналата година беше првото издание, тази година очакваме второ

. На официалния сайт
http://tuxcon.mobi/ все още не е обявена датата, но упорито се носят слухове, че това ще са 11 и 12 Юли.
Има ли желаещи съфорумци да посетят събитието?
Питам защото аз лично ще отида, и би било хубаво да се комбинираме повече хора, за да излезе по-евтино транспорта. За тези които не знаят, аз съм от Пазарджик и ако има някой от Пазарджик или околните села можем да комбинираме транспорта.
П.П. Мисля че ще е добре да направим един раздел "Пътувай заедно" във форума, зашото тази година се очакват няколко конференции в различни градове, а и още стои идеята за сбирка на форума.