Автор Тема: Размисли на Джазмена vol 3  (Прочетена 5478 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 123
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1002
  • Кибик
Re: Размисли на Джазмена vol 3
« Отговор #30 -: 17 Януари 2015, 17:05:11 »
Да погледнем тази позабравена тема!
http://nau4i.me/forum/index.php/topic,6065.msg6065.html#msg6065
« Последна редакция: 17 Януари 2015, 17:28:33 от HanKrum »
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
« Отговор #31 -: 17 Януари 2015, 18:38:44 »
Аз никой не съм посочил конкретно, не знам какви са тия статистики дето ми предлагате (може би нещо ви гузи), винаги говоря за колектива като цяло, нали се предполага че сме комюнити. За пореден път казвам, че "промените", които предлагате са крайно безпочвени и неуместни - няма да доведът до нищо съществено.

Да погледнем тази позабравена тема!
http://nau4i.me/forum/index.php/topic,6065.msg6065.html#msg6065
Какво по-точно да гледаме?
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #32 -: 17 Януари 2015, 19:23:31 »
Grumpy old men duo се събра. Сега kerkenez-a е демоутнат. Още нещо искате ли?

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #33 -: 17 Януари 2015, 19:39:47 »
И понеже Тупаров си позволи да храни, че поради големия брой админи, сайта не върви и не сме можели да съберем пари.
1. Хостинг плана изтича към края на март и ще бъде платен до 15 март. Който иска да дава пари има време до 14 март да го направи.  Свързал съм се с wuser, дали иска той да ги събира парите, ако не ще ги събирам аз. Ще бъде отворена тема, където ще бъдат написани хората, които са дали пари. След плащането до всички ще бъде изпратена фактура, която ще удостоверява плащането.
2. Нападки към потребители, независимо дали са модератори или администратори или обикновенни хора, няма да бъдат толерирани. Джазмена има официално предупреждения на ЛС. При трето такова ще последва БАН.
3. Относно нападките на Хана, че ни нямало, които бяха в чата. На lqlqlq му беше изпратено ЛС.
4. Хане, никога не си нападан, че искаш да помогнеш.  Ако е имало някакъв вид забележка е било за по някога крайния тон, който използваш. Това не означава, че не оценяваме помоща ти.  Това важи и за Jazz.
5. Броя на админите е съобразен с нуждите на сайта.  Методи, който е набеден, че не е активен, влиза предимно нощем. И чете.  Не е работа на потребителите да обсъждат кой какво прави.
6. Ако искате цялата администрация може да бъде демоутната още днес и сега.  Както каза Аваланч, нито изкарваме пари от това, нито ни топлят нашивките.  Ако потребителите на сайта искат Хан Крум и Джазмен, ще станат админи още днес и сега.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #34 -: 17 Януари 2015, 20:19:23 »
Grumpy old men duo се събра. Сега kerkenez-a е демоутнат. Още нещо искате ли?
Давай и останалите де!
« Последна редакция: 17 Януари 2015, 20:38:50 от Avalanche »
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 123
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1002
  • Кибик
« Отговор #35 -: 17 Януари 2015, 20:37:06 »
Аз админ не ща да съм, просто искам да има "хигиена", Вие трябва да свършите таз тежка задача. Колкото повече се отлага задачата във времето, толкова повече отежнява!
С нетърпение чакам Адаша да завърши новия сайт, че тази джунгла яко ме дразни.
На драго сърце ще направя наново уроците за завършен проект с "моя фреймуорк" (защото старите бяха с ужасен звук и затова не ги дадох).
--------------------------------------
Легенда:
хигиена - премахване на потребители, които не са влизали в сайта от мнооооооооооооого години, поправяне на линковете към уроците, почистване на коша и почистване на теми в които има тролене извън тага;
Вие - администрацията на сайта;
Адаша - @Avalanche;
моя фреймуорк - фреймуорка, който пренаписах на основата на фреймуорка от уроците на Иван Ванков за МВЦ фреймуорк.
джунгла - Joomla.

п.п. Къде да пратя пари?
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #36 -: 17 Януари 2015, 21:22:47 »
Писал съм на Гошето. Чакам отговор. Ако не аз ще ви дам една сметка, където може да преведете пари. Който колкото може. :) Н

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #37 -: 18 Януари 2015, 01:48:46 »
наборе, кучетата си лаят и кервана си върви. те са дебили бре що се отнася до научиМе, не го разбра :)
« Последна редакция: 18 Януари 2015, 17:44:37 от HD »
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html