Не мисля че това е точния начин за това което искам. Но ако това е единственият начин...
1.Защото това е код, който ще се изпълни всеки път когато страницата бъде презаредена а не, само когато браузър или табът се затварят.
2.Това изкарва съобщение, което не мога да променям (да добавям бутони,линкове, или да се изпълнява някакъв код).
Според мен (ако съм разбрал правилно), това може да слъжи само за предупреждение ако не искаш да затваряш даден раздел.
Идеята е, когато цъкнеш на един от бутоните за излизане, било то на таба или на браузър. Да се изпълнява някакъв код, който примерно да изтрива база данни. А не просто да ме предупреждава.