здравейте, нямам опит в 3d дизайна. Налага ми се обаче да визуализирам 3д обекти, които ще бъдат главно от autocad в уеб браузъра.
Можете ли да ми дадете някакви насоки как може да стане това. Извинявам се предварително ако това не е правилното място на темата.
поздрави и весели празници