Автор Тема: По повод един имейл  (Прочетена 1091 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Александър Видов 2

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 17
  • -Получени: 2
  • Публикации: 197
  • engineering
    • Multy.PRO
По повод един имейл
« -: 27 Ноември 2014, 21:54:45 »
Привет на всеки, който чете това.

Получих посмо от @Avalanche относно това мнение: http://nau4i.me/forum/index.php?topic=15623.new;topicseen#new

Ако наистина по някакъв начин съм засегнал или обидил някого от вас, искрено Те моля за прошка. Никога не бих направил нещо в ущърб на някого, което пък е първия индикатор, че правилния избор за теб не е този.

С уважение,
Алекс Видов
« Последна редакция: 28 Ноември 2014, 19:12:59 от Александър Видов 2 »
Love, passion, punch & will = Victory

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 269
  • Публикации: 2593
  • meow
Re: По повод един имейл
« Отговор #1 -: 27 Ноември 2014, 22:09:55 »
Здрасти,

Писмото не е лично от мене, а просто си бил абониран към темата и е пристигнало автоматично. За пръв път я видях сега и не останах с много добри впечатление от прочетеното в първия пост. Извиненията се приемат, наистина има защо да се искат такива. Вече разбрахме че главно говориш в проза, затова ще те помоля за напред да си подбираш приказките, особено към аудиторията тук. Аз останах с впечатлението че все едно искаш да доказваш нещо или по-скоро да натриеш на някого носа, ако мислиш че някой нарушава правилата и се отнася некоректно с теб, винаги може да се обърнеш към администрацията за помощ.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #2 -: 28 Ноември 2014, 00:21:24 »
Видов, това не е литературен кръжок. Тук сме сериозни хора със задължения и обичащи технологиите.  Винаги си добре дошъл да споделиш нещо ново, да зададеш въпрос или просто така. Прозата обаче е забранена и теми, който се разводняват(повечето от твойте са такива) ще бъдат пращани в коша. Това важи за всички и не е насочено персонално към теб.

Александър Видов 2

• Full Member
  • Благодарности
  • -Казани: 17
  • -Получени: 2
  • Публикации: 197
  • engineering
    • Multy.PRO
« Отговор #3 -: 28 Ноември 2014, 19:11:57 »
Видов, това не е литературен кръжок. Тук сме сериозни хора със задължения и обичащи технологиите.  Винаги си добре дошъл да споделиш нещо ново, да зададеш въпрос или просто така. Прозата обаче е забранена и теми, който се разводняват(повечето от твойте са такива) ще бъдат пращани в коша. Това важи за всички и не е насочено персонално към теб.

Добре де! Как така се разводняват? И аз ли съм само виновен за това? Както и да е ! Ще се опитам да спазвам правилата на форума но не гарантирам за липсата на безволеви отклонения.

Благодаря за поканата и с голямо удоволствие ще се възползвам.

Поздрави и успех на всички.
Алекс Видов
Love, passion, punch & will = Victory

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #4 -: 28 Ноември 2014, 19:39:50 »
Отклонения може, но разводнени теми от по няколко страници дето си мерите ... НЕ Относно разводняването мога да ти дам пример.  Когато ти се направи някаква критика, това не е лично към теб, а цели да те насочи към добри практики и неща дето ние сме си били главите в стената и не искаме някой друг да го прави.

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 269
  • Публикации: 2593
  • meow
« Отговор #5 -: 28 Ноември 2014, 22:46:42 »
Айде айде, човекът искаше да се извини - направи го, точка по въпроса.

TROLL
Стига сте разводнявали.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!