Ами недей да се мъчиш, те тия копираха всичко от Mozilla (като identifier), това го направиха нарочно да не могат хората да забраняват показваното на оригиналната страница. IE 11 е почти невъзможно да го разпознаеш. На работа преди време дизайнера правеше някакви шашмалогии да го разпознае, но така и не знам дали успя в крайна сметка. Знам само, че много го псува. ;д Големи врътки правеха с javascript-а.