Не трябваше да му пишеш заявката, можех да го направя още в първия си пост в темата, ама нарочно го оставих, даже не преместих индекса на темата върху селектирането от две таблици срещу това с JOIN-а. Сега човека има най-практичното и съвременно решение, работи му кода, ама как и защо - не се знае...
Чакай, чакай малко. Първо публикувах колоните от таблиците, след това и информацията към тях. Защо си мислиш, че не съм нищо пробвал преди това? Аз съм наясно какво е JOIN, вложена заявка и как работят те. Нещото което ме бърка е как да изградя логиката си така, че да получа това което желая. Ще ти кажа още нещо а то е, че не смятам въпроса ми за ламерски. Ако можех да се справя сам нямаше да питам и да ви губя времето. Уроците на Иван Ванков - Гатака, съм ги слушал и гледал, но не смятам, че въпроса ми тук е на ниво начинаещ. Извинявам се на всички ако съм ви изгубил времето ви.