Автор Тема: Развитие на Научи.ме vol 2  (Прочетена 5503 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
Re: Развитие на Научи.ме vol 2
« Отговор #30 -: 06 Ноември 2014, 20:19:16 »
Цитат
да разбирам ли че ние (аз и другите потребители от НЕ админския състав) според теб не сме активни, не пишем във форума и не отговаряме на въпроси на които знаем отговора максимално компетентно ???
Не, това се отнася за мен и какво аз бих могъл да направя за форума на този етап. Смятам, че ти си достатъчно, да не кажа ултра активен тук.
Цитат
а за точка 6 искам да ми кажеш право в очите кога как и с какво съм подкрепил кой ...
Тва не беше лично към теб, а по принцип. Аз знам, че си зад мен :)

Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #31 -: 06 Ноември 2014, 20:21:45 »
Винаги е имало правила на форума, които са се спазвали. Първо периода беше две години, сега е пет. Някакво средно положение има ли?  Ако искаш може да се извади извадка на участието на админите във форума. Еч например има над 4000 поста. Това ако може да се нарече неактивен, аз съм трамвай.  Хора около себе си имаш ли? Хора, които да са от еко системата на Научи.ме и са готови да те подкрепят?  Ако това ти е проблема, цялата администрация на форума може да спре да влиза в него, но наистина не мисля, че това ще промени кой знае колко ситуацията.

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #32 -: 06 Ноември 2014, 20:27:49 »
Искам да ми дадеш пример подкрепящ думите ти относно това, че администрацията на сайта е обиждала който и да е потребител като слаб и заради това сайта е на това дередже.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #33 -: 06 Ноември 2014, 20:30:15 »
HD, аз казах какво мога да правя и ще продължа да помагам на форума. Обаче, аз виждам нещо което ви е оплело като в мрежи а то е вируса вкаран от Ечеверия във вас. Ти до ся да си видял комунист да признае грях или грешки? Вие изкарахте виновни хората,че форума е в това състояние, нали? Е, аз казвам точно обратното, хората скачат до там до където има се разреши. 
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
« Отговор #34 -: 06 Ноември 2014, 20:50:59 »
HD, аз казах какво мога да правя и ще продължа да помагам на форума. Обаче, аз виждам нещо което ви е оплело като в мрежи а то е вируса вкаран от Ечеверия във вас. Ти до ся да си видял комунист да признае грях или грешки? Вие изкарахте виновни хората,че форума е в това състояние, нали? Е, аз казвам точно обратното, хората скачат до там до където има се разреши.
Дa, сайтът се оправлява от обществото, 2010-2011 имаше общество - правеха се неща. Вече няма такива, и нищо не се прави. Докарай кадърни и можещи и правете каквото сметнете за най-добро.  Ама до тогава не търпя повече никакви критики по въпроса със сегашната администрация и всички следващи такива заминават директно в кофата. Както и тази тема, има закачена - очаквам по-градивни неща там!
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!