Автор Тема: свързване на сим от телефон с таблет  (Прочетена 3916 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

puzzelbrain

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 21
  • -Получени: 3
  • Публикации: 275
Здравйте,
Идкам да свържа ``неандроидния`` си телефон с таблета така че таблета да може да ползва сим картата на тела, пробвах едни приложения за блутут свързаност от гугъл плей но не ми се получи и двете устройства имат WiFi и Bluetooth моля давайте предложения :)
Подай виното там.

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 275
  • Публикации: 2602
  • meow
Re: свързване на сим от телефон с таблет
« Отговор #1 -: 28 Май 2014, 12:36:31 »
Аз не съм чувал за решение на такъв казус, ако някои има такова наистина ще се радвам да го чуя. Но до тогава - Viber/Skype.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

HanKrum

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 123
  • -Получени: 73
  • Публикации: 1002
  • Кибик
« Отговор #2 -: 28 Май 2014, 14:39:42 »
Как да ползва  СИМ на другия телефон, обясни по-подробно. Като модем ли, като памет ли, като телефонен указател ли, да ползва интернета ли?????????????????????
"Силата на правителството се крепи на невежеството на народа, и те знаят това и винаги ще се борят против просвещението." Лев Толстой

puzzelbrain

• Sr. Member
  • Благодарности
« Отговор #3 -: 28 Май 2014, 14:50:10 »
Искам да го ползвам като телефон, обаждания, смс и т.н. ... Открих този HSDPA s Bluetooth как мислите дали ше стане? Все пак си мисля че има и някакво софтуерно решение на проблемаhttp://www.alibaba.com/product-detail/hsdpa-bluetooth-3g-wifi-modem_1459515095.html
Подай виното там.

kjufte

• Sr. Member
  • Благодарности
  • -Казани: 1
  • -Получени: 51
  • Публикации: 308
« Отговор #4 -: 28 Май 2014, 19:06:15 »
Искаш да си контролираш телефона от таблета, или да провеждаш разговори през таблета, които да се осъществяват на телефона?
Второто не става :)
Това което си линкнал си е обикновен мобилен модем. WLAN-а му ти позволява да си правиш мобилен хотспот.
« Последна редакция: 28 Май 2014, 19:08:36 от kjufte »

puzzelbrain

• Sr. Member
  • Благодарности
« Отговор #5 -: 29 Май 2014, 15:27:23 »
Открих приложение с което да управлявам андроид телефон от таблет но няма приложение за управление на тъпфон
Подай виното там.