Правила на сайта
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.Аз не съм програмист между другото!
Що да не може, точно както си го описал ще стане трепач. Правиш си един логър и си записваш с час и дата какво се случва. Какво те притеснява в цялото нещо?
Логъра е точно това което питаш, един вид история за това какво се е случило. Няма как да не си видял някой файл на който да не пише log. Ето ти тука един прост пример на логър с файл от нета: https://code.google.com/p/mylogphp/source/browse/trunk/MyLogPHP.class.php
Query е client-side JavaScript библиотека.