Хм...ся видях, че кода от предният ми постинг взема числата и праща ajax queries само във възходяща посока. Набора е прав, че ползването на APIs понякога е нож с две остриета, а ползването на 2 или повече APIs, комбинирайки ги в едно осъществявайки някаква програмна идея, може да бъде много болезнено и време-губещо

Ама...важното е, че си се оправил в крайна сметка.