Автор Тема: Предложения и поправки  (Прочетена 10238 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3623
Re: Предложения и поправки
« Отговор #60 -: 29 Октомври 2014, 18:33:16 »
Не си прав. По твоята логика, трябваше да те изтрием и теб, защото повече от 12-13 месеца не влиза.  Както обаче виждаш това не стана. Бил си разсърден или си бил зает и не си влизал. Това не е достатъчна причина да те изтрием.

Ама ти май четеш между редовете :) Никой не говори за изтриване на администратори, а за понижаване на статуса им като такива. Моите отсъствия не могат да подлежат на обсъждане, понеже аз съм редови потребител, ако искам ще влизам, ако искам не. Моите отговорности не са свързани с администрацията на сайта, а мойте отговорности се свеждат до там, да задавам въпроси или да  отгорарям на такива, ако аз реша! Аз това го правя, смятам! Доколто виждам, ваште опасения са, как ще загубите един / двама "ценни" админа тук със супер бекграунд в миналото тук, а моите са, че губим форума и хората в него, ако продължаваме да следваме досегашният модел! Кое е с приоритет според теб? 
« Последна редакция: 29 Октомври 2014, 18:41:44 от jazzman »
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 65
  • -Получени: 269
  • Публикации: 2595
  • meow
« Отговор #61 -: 29 Октомври 2014, 20:43:56 »
Доката аз предпочитам да лая ( благодаря за милата дума и това, че усилията ми тук се третират просто като лаене от вас), но да се промени модела и демократично да върви форума напред.
В началото имаше право, изложи аргументи и беше много точно, ама вече все едно на пук го правиш. Това време дето отдели в последните си няколко постове можеше да направиш една СЕО оперативка и да помогнеш много повече на сайта...

Ечеверия още преди години каза, че няма проблем да НЕ е админ - стига да има кой да заеме мястото му. Дори и аз с радост бих си отстъпил мястото, ако има на кого!
Пак го повтарям, щото явно не слушаш или се правиш, че не чуваш. Всичките ще си идем, ама кой ще ни замести!?
Точка по въпроса, следващите постове съдържащи коментари за това да се свалят администратори заминават директно в кофата.
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.
Аз не съм програмист между другото!

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #62 -: 29 Октомври 2014, 21:06:49 »
Цитат
Пак го повтарям, щото явно не слушаш или се правиш, че не чуваш. Всичките ще си идем, ама кой ще ни замести!?
Точка по въпроса, следващите постове съдържащи коментари за това да се свалят администратори заминават директно в кофата.

Не. Това съм го пропуснал, Само за Керкенеза разбрах, че искал да се махне! Добре, ами щом е толкова зле положението горе, що не потърсихте помощ от нас? Ние нищо не знаем за вашите намерения и планове.

Цитат
В началото имаше право, изложи аргументи и беше много точно, ама вече все едно на пук го правиш.

Нямам личен интерес да има неразбории във форума и да насъсквам хората един срещу друг. Само искам админите да си гледате работата и да са активни тук ако искат да са админи във форума.

От всичко прочетено до тук, оставам с впечатлението, че участието ви във форума няма значение.

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • meow
« Отговор #63 -: 29 Октомври 2014, 21:22:39 »
От всичко прочетено до тук, оставам с впечатлението, че участието ви във форума няма значение.
Това пък що го реши? Не съм напълно сигурен, но броя на темите с поне един отговор са над 95%. Преди два месеца бях постноянно във форума - имах времето. Сега вече почнах да отговарям последен - пак се справяме. Не разчитай на другите админи, на сила хубост не става. Като се намерят кадърни доброволци да ги заместят, тогава ще се оправи тоя въпрос. До тогава мисля че темата е изчерпана. В началото Ванков е бил само един, след това е са дошли други доброволци за админи, значи може и сега на, тази активност, един да е достатъчен!
"Компютрите не правят каквото искаме, а каквото им кажем." Ако разбереш какво значи това няма да имаш големи проблеми, нито с никоя ОС, нито език, или софтуер.

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #64 -: 29 Октомври 2014, 21:23:43 »
Що се отнася до триенето на неактивни потребители, за което бях поел ангажимент в предишен пост, няма как да бъде направено, защото именно този процес предизвиква фрагментация на базата данни.  Всичко ще се изчисти при бъдеща миграция на базата. 

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 89
  • -Получени: 136
  • Публикации: 1321
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
« Отговор #65 -: 29 Октомври 2014, 21:26:21 »
Що се отнася до триенето на неактивни потребители, за което бях поел ангажимент в предишен пост, няма как да бъде направено, защото именно този процес предизвиква фрагментация на базата данни.  Всичко ще се изчисти при бъдеща миграция на базата.
сиреч ко са мести някъде базата ша тряя да са регистрирам на ново?
Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...

HD

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 208
  • -Получени: 165
  • Публикации: 3077
« Отговор #66 -: 29 Октомври 2014, 21:27:43 »
Няма да ти се налага подобно нещо.  Просто при бъдеща миграция, тогава ще се изчисти всичко, което не е необходимо.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #67 -: 29 Октомври 2014, 21:40:40 »
Цитат
Не разчитай на другите админи, на сила хубост не става....

Добре. Разбрах. Аз спирам да пиша по темата, относно отсъствията на администрацията във форума. Очевидно, още не сте узрели за демократичните решения при избор на администрация. Аз ще продължавам да помагам, както по начина до сега, а дай Боже един ден хората отново да се съберат и удвоят дори (имам надежда) и да се издигне ново, демократично ръководство от общноста.
Както писах по-горе, всички за мен сте чада Божии и не искам да изгубя никой от вас, па даже и безверец, комунист да е той :)

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • meow
« Отговор #68 -: 29 Октомври 2014, 21:47:19 »
Нали по избори има кандидати за които може да гласуваш, е те липсват тука. Ако сега има избори тука, ще може да избираш измежду старите муцуни - е тогава ще стане бетери българската политическа ситуация.
Ти умувай по приложението дето ти вметнах, може да стане доста забавно.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #69 -: 29 Октомври 2014, 21:51:27 »
Цитат
Нали по избори има кандидати за които може да гласуваш, е те липсват тука. А

Епа как нема да липсват кът няма правна страна относно тва. Едно от предложенията ми беше администрацията да има временен мандат.
Примерно форума беше Ок първата година, след като екипа на Ечеверия пое. След тва нещата се отпуснаха и заприлича на едно нищо. Ако има временен мандат от година да речем, администрацията ще бъде нащрек и ще може да даде всичко за този период от време. Ако са доволни хората те ще ги преизберат ако ли не - гласува се за нов тим. 
« Последна редакция: 29 Октомври 2014, 21:59:56 от jazzman »

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • meow
« Отговор #70 -: 29 Октомври 2014, 22:43:20 »
Човек наистина отиди и се наспи, говориш безсмислици :) За какъв тийм говориш?! Всичко се крепи от доброволци - йок доброволци, йок тийм, йок избори, йок промени, йок всичко което каза досега.

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #71 -: 29 Октомври 2014, 22:46:41 »
И кво става кът им писне на доброволците - йок форум :)

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • meow
« Отговор #72 -: 29 Октомври 2014, 22:48:45 »
И кво става кът им писне на доброволците - йок форум :)
Става ВидеоТуториалс-бг.ком

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
« Отговор #73 -: 11 Ноември 2014, 23:15:44 »
Да кажа, че ако не беше този чат, сигурно сега потребителите тук щяхме да сме умрели. Чата изигра важна роля за опазването на демократичният дух и мислене в научиМе, подобно на православието по време на комунизма под ръководството на нашият смолянски архиерей :) Чата е все още много важна част от този сайт и наистина смятам, че той спомогна / спомага за опазването му.     

Avalanche

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • meow
« Отговор #74 -: 11 Ноември 2014, 23:22:40 »
Чатът няма да се маха, просто искаме да е под по-организирана, функционална и спретната форма.
« Последна редакция: 11 Ноември 2014, 23:25:36 от Avalanche »