Други > SEO - оптимизация

Текст след тайтъла. Въпрос.

(1/2) > >>

SuSaMeCa:
Имам един въпрос свързан с резултатите в гугъл... забелязах, че на повечето страници ми излиза след тайтъла " - стъклени врати", а в самия тайтъл това отсъства. Знам, че начина по който съм го направил сайта не е правилен, но може ли някой да ми обясни при какви условия излиза тази информация зад тайтъла, тей като забелязах, че и на някои страници излизат други фрагменти сайта
Ето вижте резултатите: https://www.google.com/search?q=site%3Amvtradebg.com&gws_rd=ssl

Avalanche:
За пръв път чувам за такъв казус. Обаче явно не си само ти. Кешираната версия на страницата показва че в заглавието по едно време е имало "Варна/София". Явно търсачката прави автоматично някакво заглавие спря историята на страницата. Скоро време променях заглавието на моя сайт и сега забелязах че новото заглавие е добавено към старото. Явно това е някаква нова "екстра" на гугъл търсачката ;)

SuSaMeCa:
И на мен ми стана много странно... заглавията се генерират в зависимост от страницата само. За всяка страница различно заглавие и просто се изкарва тази променлива....
Проблема в този линк който си дал, е че накрая ми изкарва " - стъклени врати" след "Варна/София". Ясно ми е, че ако кешираната версия е с по-стара дата и тази промяна я е нямало "Варна/София" ще излиза в резултатите от търсене, обаче защо накрая ми изписва " - стъклени врати" след като аз никога не съм го задавал така :?

Avalanche:
Тоя казус за пръв път го срещам, явно вече гугъл си позволяват всичко.

SuSaMeCa:
Прочетох в блога на гугъл и до колкото разбрах имат някакъв алгоритъм който следи за "качеството" на заглавието, и ако не му хареса си прави негово като разглежда страницата и по-някакви техни си сметки ти генерират ново заглавие. Това било с цел подобряване на резултатите и техни изследвание показали, че имало "файда"... според мен е пълна простотия ама...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия