Обяви > Проекти

ITCommunity - Твоята IT общност

(1/5) > >>

Wild Wolf:
Ние сме позитивни, млади, пълни с енергия ентусиасти, които искаме да помогнем на българите в тази сфера. Целта ни е да изградим стабилна българска IT общност за всички нас, в която да си помагаме, решаваме проблеми, намираме отговори на въпроси, както и да направим едно добро място за общуване и разменяне на мисли. Ще продължим да се развиваме и да градим, ще се потрудим да сме още по-полезни. Всички заедно ще превърнем ITC в по-голям мащаб с повече материали. Вярваме, че Вие ще помогнете това да се случи.

В сайта ще намерите подбрани и висококачествени видео уроци, статии, новини и ресурси. Следвайки стремежа си, с всички усилия ще се постараем IT Community да стане единен портал. Всеки, който има желание да участва, е добре приветстван. Всички материали в сайта са с учебна цел и не е в качеството ни да крадем авторски права! Проекта IT Community е направен с образователна цел!!!

Линк: www.itcommunity.eu

Avalanche:
Здравей и добре дошъл,

стана ми интересно за уроците. Гледам събирани са из целия интернет, голяма част са на английски даже. Има уроци от телерик, отдавна затворения basebuncer, тези на английски не съм гледал откъде са. Та каква е цялата идея на сайта, да спести търсенето из гугъл?

Wild Wolf:
Ами да. Има няколко урока на английски, защото са добри. Все пак освен умения трябват и познания по езиците, фиксирам английски. Когато имам време ще превеждам статии от английски език. Скоро ще почвам да правя авторски уроци специално за ITC. Всичко съм направил сам с доста месеци подготовка. Всички уроци, които са качени са полезни и добри (общо казано). Следващите, които ще качвам също ще бъдат такива. Не искам някакви вятърничави уроци, а такива които са смислени и можеш да научиш нещо. Трудно ми е, но мисля че с добър екип и с помощ от потребителите ще се справя (за форума).

Pitankata:
привет,
добре дошъл ... успех в начинанието и висчко най рошаво ...

--- Цитат на: Wild Wolf в 15 Януари 2014, 19:57:12 ---... Скоро ще почвам да правя авторски уроци специално за ITC. ...

--- Край на цитат ---

не знам какъв е тоз мой късмет ама цъкам на един урок и човека започва с това, че се извинява но ще е лош звука ...
та кат стара баба да си кажа аз за пореден път УМОЛЯВАМ ТЕ като започнеш да правиш уроци прави ги със "слушаем" звук ... не е толкоз сложно и за домашни условия даже :о)

още веднъж успех и наздраве!

Wild Wolf:
Благодаря. Наистина има тихички уроци. Все още не съм правил авторски със запис на звук, не знам защо :D Когато започна може да ги правя комбинирани, т.е. някои със, а други без звук, нали според зависи. Още веднъж благодаря. Който иска да помага нека да се регистрира и да пише. Всякаква полезна информация и положително настроени хора са добре дошли. Искам да кажа също така, че това да помагам на хората ме прави щастлив. Затова полагам всякакви усилия, за да представям най-добро по най-достъпния и лесен за усвояване начин.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия