Операционни системи > Mac - въпроси и проблеми

Os X

(1/3) > >>

kernel:
Здравейте, имам МакБук с Убунту 12.10 и искам да му сложа Ос Х. Някой може ли да ми каже как да го направя? С Core2Duo на 2,16Mhz, 4GB RAM (ubuntu засича 3 само). Спрял съм се на Os X 10.7 Lion GM,  но през Убунту не знам как да го буутна. За пръв път се сблъсквам с ябълката, даже не знам дали са нужни драйвери...

HD:
Ако го имаш на диск, просто го слагаш в cd-то и след това го бутваш и следваш сетъпа..

Данаил Рабаджийски:
Да качиш OS X на макбук  и да питаш за драйвери.............. никакви драйвери не ти трябват, всичко си е в диска. А като собственик на машинката, трябва да имаш и диск с OS X  дали версията е тази която си  харесал е друг въпрос. Най-евтино ще ти излезе, да качиш тази версия която върви заедно с машинката и да си закупиш само ъпдейта до последния.
Относно това, че убунту ти разпознава само 3 гъбки ... ами смени го с 64 битово убунту и давай.

kernel:
Машинката я взех от един пич за 200лв., няма диск с Ос ;) , а и до сега никога не съм имал нищо общо с ябълките, за да знам, че не са ми нужни драйвери, когато качвам Ос Х на МакБук.

HD:
Ами в такъв случай ще се наложи да си купиш операционната система. Няма как да го направиш иначе. Всъщност не съм инсталирал никога МАC OS, но няма как да не ти искат продукт кей,

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия