ДА!
Не помислих за това. Съжалявам, че засегнах темата
Всъщност!
Отново ще подразня част от хората които четат темата но това съм си аз.
Пиша следните редове за определена група хора. Те си знаят. Надявам се да съм полезен

В моя проект е заложена следната схема:
Намирам вече работеща фирма и ползвам тяхната сметка за събиране на доходи. Плаща се само такса на фирмата и 10% данък на държавата. Сиреч съм си съвсем законен.
Моля хората да се сдържат от подобни коментари като предходния.
Правилния тон е не заповеднически или повелителен а по-скоро любобитен.
Пример за диалог който не е креативен :
Сава: Лоша идея ли е да се добави бутон за доброволно дарение за тези които пожелаят да го направят?
Данаил : Да, лоша е, някой трябва да плаща данъците, да се състави сдружение или подобно, ...
Пример за диалог който е креативен :
Сава: Лоша идея ли е да се добави бутон за доброволно дарение за тези които пожелаят да го направят?
Данаил : Някой трябва да плаща данъците, да се състави сдружение или подобно,
или има и по-елегантно решение което ми убягва?Ти си знаеш Данаиле. Аз само давам идеи и задавам провокиращи въпроси. Ти си този които решава как да реагира.
С какво се занимаваш ?