Здравейте !!! Моля помогнете !! Значи html и css си пиша свободно, статични сайтчета си правя , изрязвам ,до тук добре.Разбира се дойде време да започна да използвам jQuery .Значи запознах се със синтаксиса. Знам основните eventi и селектори що горе и няколко фукции от сорта на fadeIn(), hide(), html(), val() и още няколко , с които съм си играл.
Та понеже имам за цел да си оползотворя максимално времето ми трябва съдействие.Книги за jQuery в нета има страшно много.Но забелязах ,че има много пълна документация. Трябва ли да отделям време да чета книги , има ли там някои трикове ,които са важни и не мога да намеря в документацията , или всичко което ми трябва е документацията .Благодаря ви !!!