Напълно подкрепям Силар. Няма смисъл да си даваш парите за тая боза. Разглеждал съм я и не струва. Иначе ако си от София я има в моловете, по-специално в The Mall. Там съм я виждал. Иначе ако наистина искаш да намериш добро инфо по темата, това няма да стане с тази книга, защото просто е на много ниско ниво.