да не отчита, че е изпълнен евента. Айде наблягай на уроците и стига си спорил, че оспамихме темата на човека, който между др написа, че без никакъв стил работи. Не знам аз 2+2 =4 ?!?
Провери в нета за уроци от сорта:
Какво е евент за какво служи?
Какво е стил за какво служи?
джаваскрипт първи стъпки.
Да се запознаем с дом.
Хелоу Уорлд за начинаещи и т.н.
Нищо лично, но щом пиша значи съм имал подобни бъгове, което не значи, че съм прав, не съм виждал кода. Може и от времето да не ще да се кликва.