Автор Тема: ПРОДАВАМ Модем MOTOROLA  (Прочетена 4327 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
Re: ПРОДАВАМ Модем MOTOROLA
« Отговор #15 -: 15 Март 2013, 21:21:15 »
Ей и аз имам регистрация там бе Гоше, как ще ми вземаш гражданството .... за него съм готов да вадя ножа ... а сега по темата, Важно е да се разбере какъв точно е модема и дали няма да има проблеми про опродажбата му .... при нас са идвали хора с "откраднати" модеми от евроком, ..... ами после бързо се обаждаха да им вкл. наши модеми, защото от евроком си го искали. Да не стане нещо подобно.
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

wuser

• Administrator
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 85
  • -Получени: 49
  • Публикации: 2761
« Отговор #16 -: 15 Март 2013, 21:56:09 »
TROLL
Бе то и аз имам регистрация там, но като разбрах какви са идиоти, не съм я ползвал. Нищо готов съм да ме прокудят на Тимбукту, ако трябва само да изметат тия изроди от родината, да не я развращават. Википедианците са по-вредни от политиците. Последните не могат да излъжат свестен човек, докато тези стигат навсякъде.

Учуден съм, че приемате модеми дето не са ваши. Може би сте единственият доставчик у нас и по света, който го прави.
Мъдростта на патилото
Perl Monks: PHP - it's "training wheels without the bike" -- Randal L. Schwartz

Дееба... чувствам се все едно обяснявам на майка ми как да си отвори пощата
"не работи"
WTF?!?!? к'во значи че не работи?
Не ти се компилира, дава ти грешка, вади ти грешни резултати, компютърът ти се изключва като го напишеш или на целия квартал му спира тока?
Stilgar

jazzman

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 25
  • -Получени: 190
  • Публикации: 3624
« Отговор #17 -: 15 Март 2013, 22:05:46 »
А и тук са под наем, ама аз преди време им са обадих че модема не им работи и те ми пратиха нов без да поискат стария - ся имам 2.

Отделен е въпроса, че не моа го ползвам щото MAC-a е запементен към тях, при опит да се кънектна със стария не ми даде интернет мрежа.
Java is to Javascript as fun is to funeral.

http://nau4i.me/forum/index.php/topic,15129.0.html

Данаил Рабаджийски

• Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 57
  • -Получени: 106
  • Публикации: 1444
    • DanailDR.EU
« Отговор #18 -: 16 Март 2013, 01:17:07 »
да, за жалост софта им не позвилява смяна на ака
Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.