Ей и аз имам регистрация там бе Гоше, как ще ми вземаш гражданството .... за него съм готов да вадя ножа ... а сега по темата, Важно е да се разбере какъв точно е модема и дали няма да има проблеми про опродажбата му .... при нас са идвали хора с "откраднати" модеми от евроком, ..... ами после бързо се обаждаха да им вкл. наши модеми, защото от евроком си го искали. Да не стане нещо подобно.