Здравейте вчера попитах как да ъпдейтна netbeans към по-нова версия. Отговориха ви и направих това, което ми каза човека, обаче нищо не стана. Изписа ми че няма нови версии и още съм си на 7.1.2. Ще съм благодарен на този, който ми каже как става номера. Реших да направя нова тема, за да не спамя в другата. Поздрави NightWarrior.