Автор Тема: Ъпдейт до андроид 2.2 ??  (Прочетена 2376 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sisoweb

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 1
  • -Получени: 0
  • Публикации: 46
Ъпдейт до андроид 2.2 ??
« -: 05 Януари 2013, 20:59:39 »
Здравейте , наскоро си купих htc hero.
Та въпроса ми е как да инсталирам андроид 2.2 фройо на телефона.
http://www.youtube.com/watch?v=n6cEgYvqYL8 - в този клип е показано , но как става номера с подкарването на инсталацията?
И още 1 въпрос : какви са рисковете от инсталацията на 2.2?

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • -Казани: 89
  • -Получени: 136
  • Публикации: 1321
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
Re: Ъпдейт до андроид 2.2 ??
« Отговор #1 -: 05 Януари 2013, 22:10:55 »
Здравейте , наскоро си купих htc hero.
Та въпроса ми е как да инсталирам андроид 2.2 фройо на телефона.
http://www.youtube.com/watch?v=n6cEgYvqYL8 - в този клип е показано , но как става номера с подкарването на инсталацията?
И още 1 въпрос : какви са рисковете от инсталацията на 2.2?
ми айде честит ти герой ...
ако искаш да му инсталнеш стоков ром с фройо (не съм много сигурен дъли има такъв де ) може да метнеш едно око тук: цък
а за къстъм ромове и рутване мятай окото тук
не знам дъли ще може да видиш темите без да си се регистрирал но па пробвай :о)

а колкото до рисковете ... най големия риск е ако пропуснеш някоя от стъпките да си БРИКНЕШ (баси яката дума) телефона ... или казано по нашенски да си метнеш телефона в коша ...
приятно занимаване ;о)
Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...

sisoweb

• Newbie
  • *
  • Благодарности
« Отговор #2 -: 05 Януари 2013, 22:35:53 »
Охххх то много сложна работа.
За официалния не разбрах нищо.
За неофициалния не разбрах всичките програми , които се теглят къде да ги записвам.

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
« Отговор #3 -: 05 Януари 2013, 23:57:43 »
За неофициалния не разбрах всичките програми , които се теглят къде да ги записвам.
ми за официалния сваляш си RUU-то което искаш ... то си е обикновенно ексе връзваш телефона с кабела цъкаш на ексето и отиваш на кафе ...
а за неофициалния пак се сваля сичко на компа и от там програмите са инсталират рома са качва на телефона па са пуска да са инсталира на телефона и пак си отиваш на кафе ... попрочети в темата за неофициалните ромове  и ще ти се изяснят доста работи ...

sisoweb

• Newbie
  • *
  • Благодарности
« Отговор #4 -: 06 Януари 2013, 00:43:27 »
ми за официалния сваляш си RUU-то което искаш ... то си е обикновенно ексе връзваш телефона с кабела цъкаш на ексето и отиваш на кафе ...
а за неофициалния пак се сваля сичко на компа и от там програмите са инсталират рома са качва на телефона па са пуска да са инсталира на телефона и пак си отиваш на кафе ... попрочети в темата за неофициалните ромове  и ще ти се изяснят доста работи ...
Пробвах с официалния , но ми дава следната грешка : Customer ID Error

Pitankata

• Мно'о доблестни
  • Hero Member
  • Благодарности
  • ПАЗИТЕЛ НА ЧАТА
« Отговор #5 -: 06 Януари 2013, 10:17:55 »
Пробвах с официалния , но ми дава следната грешка : Customer ID Error
предполагам си свалил първото RUU което си видял ... или па си дръпнал европейското а телефона ти е азиадски примерно или нещо такова ...
за целта ... заминаваш в маркета и си сваляш това и виждаш с къв CID си ако е CID_032 значи телефона ти е за европейския пазар и си сваляш RUU за европа ... за съжаление другите CID-ове не ги помня кой за къде е но с маааалко ровене в гъгъл се намиарат ... също така има и врътка да си го направиш с SuperCID който изглежда така CID111111 ноооо да не закопаваме толкоз на дълбоко за сега ...