Автор Тема: Програма на C  (Прочетена 3111 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Красимир Арабаджиев

• Newbie
  • *
  • Благодарности
  • -Казани: 0
  • -Получени: 0
  • Публикации: 49
    • Личен Блог на Красимир
Програма на C
« -: 27 Декември 2012, 12:25:58 »
Здравейте, трябва да направя една програма на C изглежда лесна, но аз от C изобщо не разбирам. Може ли някой които разбира да ми помогне ?

Задание: Да се състави С програма – тип „меню”, с кoято да се обработват изходните текстове на произволни С програми , а резултатът от програмата да създава и извежда статистика върху нея. Програмата да се реализира като логика, съгласно точки: 1, 2, 3 и 4 за посоченият вариант за обработка

1.   Избор на файл за обработка и създаване на файл (с избрано от потребителя име) - Избор на работна директория с текстове на обработваните С програми, която да се се показва постоянно на екрана.

2.   Статистическа обработка на редовете от текст на С програмата, изразяваща се в: Извеждане на общия брой на редовете в програмата

3.   Статистическа обработка на символи в текста, както следва: Средният брой символи в програмния текст по редове спрямо общия брой на символите във файла

4.   Статистическа обработка на коментари в текста - Общият брой коментари в програмата

Prometheus

• Гост
Re: Програма на C
« Отговор #1 -: 27 Декември 2012, 17:16:24 »
Никой няма да ти направи курсовата безплатно, ако това питаш  :P :) При К.Чакъров ли си ?

Красимир Арабаджиев

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • Личен Блог на Красимир
« Отговор #2 -: 27 Декември 2012, 19:42:27 »
Аз съм на 17  ;D каква курсова работа  ;D

Prometheus

• Гост
« Отговор #4 -: 27 Декември 2012, 20:37:16 »
Аз съм на 17  ;D каква курсова работа  ;D
Хаха тази задача съм я виждал да я дават за курсова задача по ПИК1 :)  Даже мойта беше подобна :D  Този човек и неговите задачи никога няма да ги забравя :D

Красимир Арабаджиев

• Newbie
  • *
  • Благодарности
    • Личен Блог на Красимир
« Отговор #5 -: 27 Декември 2012, 22:49:27 »
хах Възможно е :д и все пак никой ли не може да помогне ?

Prometheus

• Гост
« Отговор #6 -: 27 Декември 2012, 23:13:55 »
хах Възможно е :д и все пак никой ли не може да помогне ?

Какво точно те интересува ? Ако не зададеш въпрос, няма как да получиш отговор  :)

sacesoh179

• Jr. Member
  • **
  • Благодарности
  • -Казани: 2
  • -Получени: 4
  • Публикации: 55
« Отговор #7 -: 28 Декември 2012, 01:30:28 »
Въпросът му е: Може ли някой да ми напише задачата с това условие на C, за да не ме скъсат?

Отговор: Надали някой ще ти направи на готово задачата. Този форум не е за това.
Ако имаш намерение да учиш изобщо, започни да програмираш и като стигнеш до момент където не може да продължиш, тогава ела във форума и задай конкретен върпос.
Тогава ще получиш и конкретен отговор :)

Пояснение: Може ли някой които разбира да ми помогне ? = Може ли някой да ми я направи на готово?

« Последна редакция: 28 Декември 2012, 01:32:52 от !ntel »