Добре дошъл/дошла,
Гост
. Моля,
въведи своето потребителско име
или
се регистрирай
.
1 Час
1 Ден
1 Седмица
1 Месец
Завинаги
Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
Правила на сайта
Начало
Форум
Помощ
Търси
Вход
Регистрация
Научи ме
»
Обяви
»
Купува/Продава
»
Продавам CISCO 1811
« назад
напред »
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Автор
Тема: Продавам CISCO 1811 (Прочетена 3029 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borovaka
Hero Member
Благодарности
-Казани: 1
-Получени: 48
Публикации: 906
Продавам CISCO 1811
«
-:
10 Декември 2012, 09:57:35 »
Продавам CISCO 1811.
Рутера е в добро състояние, ползван е в офис на познат за 10-тина комютъра.
Точна версия на IOS-a ще къча малко по-късно.
Забележката е ,че конзолния кабел е правен ( работи без проблем ).
Цена 400 лв.
Активен
Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"
echeveria
Hero Member
Благодарности
-Казани: 72
-Получени: 94
Публикации: 4836
Re: Продавам CISCO 1811
«
Отговор #1 -:
10 Декември 2012, 11:17:16 »
Пусни го и в Продавалник!
Активен
Днес Печатарите използват парите за да купят мозъците на онези, които ги превъзхождат, за да ги накарат да им служат и така да се превърнат в жертва на посредствеността. Това ли е причината, поради която ги наричате благо?
<iframe src="
http://www.corbindavenport.com/ubuntu/widget.html
" style="width:
borovaka
Hero Member
Благодарности
-Казани: 1
-Получени: 48
Публикации: 906
Re: Продавам CISCO 1811
«
Отговор #2 -:
10 Декември 2012, 11:31:33 »
Дам това ще направя, само да го снимам тая вечер и да видя инфото на ISO-a.
Активен
Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
« назад
напред »
Научи ме
»
Обяви
»
Купува/Продава
»
Продавам CISCO 1811